Jump to content

Αυτή η Ιστοσελίδα ξανά δημιουργήθηκε για όλους εμάς τους λάτρεις τον retro μηχανημάτων που αγαπήσαμε στην παιδική μας ηλικία και τα οποία αν και πέρασαν αρκετά χρονια δεν θέλουμε να ξεχάσουμε!!

Εδώ μπορείτε να βρείτε και να ξανά-αγοράσετε αυτό που ψάχνατε χρόνια!
Σας ευχόμαστε καλή διαμονή και καλές αγορές!

dony

Κυκλοφόρησε το 42ο τεύχος του Retro Planet!

Recommended Posts

Ναι, εντάξει, μπράβο, σκίζετε από παρατηρητικότητα. Συγχαρητήρια. Το 'χετε. Απλά - φιλική συμβουλή - μην εγκαταλείψετε τη δουλειά σας για να γίνετε ντετέκτιβς, καθώς παίζει και να αποτύχετε.

Σας ζητάμε ένα μεγάλο συγγνώμη που ξεκινήσαμε έτσι φουριόζοι, αλλά να, κάποιος ακούστηκε εκεί πίσω στη γαλαρία να φωνάζει "τι Δεκέμβριος 2023 μου τσαμπουνάτε, εδώ πάει να τελειώσει ο Γενάρης του '24". Ε, να, αυτά είναι που δε μπορούμε. Έχουμε που έχουμε τον καημό μας που εδώ και πάνω από 5 χρόνια δεν μας δίνεται η δυνατότητα να κυκλοφορήσουμε ένα κανονικό Χριστουγεννιάτικο τεύχος λόγω των ανειλημμένων υποχρεώσεων του DTP artist μας, έχουμε κι εσάς από πάνω να μας πικάρετε. Λες κι εμάς δε μας ενοχλεί να βγάζουμε το τεύχος του Δεκεμβρίου με ένα, ενάμιση μήνα καθυστέρηση και μετά να τρέχουμε και να μη φτάνουμε για να ετοιμάσουμε το τεύχος του Μάρτη με το μισό χρόνο απ' ότι συνήθως στη διάθεσή μας. Γι' αυτό σας λέμε, αφήστε τη γκρίνια και την καζούρα, το να ανακοινώνουμε τέλη Ιανουαρίου την κυκλοφορία του τεύχους Δεκεμβρίου πονάει πρώτα και πάνω απ' όλους εμάς που το γράφουμε. Έτσι νιώθουμε, τουλάχιστον - τι, να σας λέμε ψέματα;

Στο 42ο (γουάου!) τεύχος του Retro Planet κυριαρχούν τα Amiga games, με αναλυτική παρουσίαση του Reshoot Proxima 3 αλλά και συνέντευξη του δημιουργού του, Richard Lowenstein, ενώ δοκιμάζονται ενδελεχώς και σας σερβίρονται και τα Aquabyss, Wonder Boy και Xevious.

Για τη συνέχεια και περισσότερες πληροφορίες διαβάστε στο website του περιοδικού, ΕΔΩ.

Clipboard01.jpg

  • Like 3
  • Love 1

Share this post


Link to post
On 28/1/2024 at 10:04 ΠΜ, 0raid έγραψε:

Καλά το εξώφυλλο τα σπάει!! 

Έλα, σοβαρά σου αρέσει; Εμένα με είχε προβληματίσει ιδιαίτερα και γενικώς μου καθόταν "κάπως" αλλά είχαμε που είχαμε καθυστερήσει οπότε έκανα τα... στραβά μάτια!

Πάντως χίλιες φορές καλύτερα να αρέσει σε όλους τους άλλους και όχι σε εμένα παρά το αντίθετο! ;)

Share this post


Link to post
19 ώρες πρίν, dony έγραψε:

Έλα, σοβαρά σου αρέσει; Εμένα με είχε προβληματίσει ιδιαίτερα και γενικώς μου καθόταν "κάπως" αλλά είχαμε που είχαμε καθυστερήσει οπότε έκανα τα... στραβά μάτια!

Πάντως χίλιες φορές καλύτερα να αρέσει σε όλους τους άλλους και όχι σε εμένα παρά το αντίθετο! 😉

Συνήθως , αυτα που δεν πολύ-πιστέυουμε η αυτα που κάνουμε στα γρήγορα ειναι τα καλύτερα! 🙂

  • Like 1

Share this post


Link to post

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό η κάντε σύνδεση.

Πρέπει να είστε μέλος για να απαντήσετε

Δημιουργία Λογαριασμού

Έυκολα , γρήγορα ΚΑΙ ΔΩΡΕΑΝ!

Δημιουργία

Σύνδεση

Έχετε ηδη λογαριασμό? Συνδεθείτε εδώ.

Κάντε Σύνδεση



Copyright © 2011-2023 Retroworld.gr | Powered by ZEROraid
×
×
  • Create New...